Időpont: 1994.03.23. Helyszín: Linz, Linzer-stadion Térkép
Vezette: Cinciripini, olasz Nézőszám: 15000

Góllövők: Illés Béla /65 , Pfeifenberger/75

Cserék: Mracskó Mihály  -> Keller József  /46 , Wohlfahrt -> Konrad /46 , Winklhofer -> Hütter /46 , Reinmayr -> Prosenik /46 , Polster -> Cerny /46 , Bognár György  -> Ivanics László  /52 , Csertői Aurél  -> Orosz Ferenc  /52 , Stöger -> Streiter /54

Kiállítások: Pfeffer/54 , Keresztúri András /67 , Ivanics László /73

A hagyományossá váló kétévenként időszerű magyar-osztrákot most Bécsben rendezték.

Ezúttal sokkal jobbak voltunk ellenfelünknél. Nagy fölényben játszottunk és sorozatosan alakítottunk ki gólhelyzeteket. A második félidő közepéig kellett azonban várni a vezető gólra. Tíz perc múlva azonban ismét egál volt az állás és már az is maradt.
Bár jól játszottunk, a mérkőzés igazi izgalmait a három kiállítás jelentette. Ebben mi lettünk "jobbak" 2-1 arányban.

Ha a helyzeteinket kihasználjuk több góllal is nyerhettünk volna. Mert hiába a jó játék, a labdarúgást, mint tudjuk gólra, gólokra játszák.
Külön érdekessége a harmadik kiállításnak, hogy az újonc Ivanics László  kapta, aki csereként az ötvenkettedik percben lépett pályára, így huszonegy perces válogatottként sikerült piros lapot kapnia. ő volt az első akit becserélés után ki is állítottak. (A második ilyen kétes dicsőség mintegy négy és fél év múlva Hámori Ferenc nek jutott.)